×
Ana Sayfa Tarım Teknolojileri İK İletişim ENG

stratejik ilerleme, istihdam yaratma

Agrocan İnsan Kaynakları olarak amacımız; şirket vizyonumuz dogrultusunda insan kaynaklarını en iyi sekilde değerlendirerek; şirketimizin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için gerekli işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çagdaş yönetim tekniklerini kullanarak ögrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Agrocan İnsan Kaynakları birimi; rekabet gücünün korunması için sermayenin artırılmasına katkı sağlayacak; mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, motivasyonu yüksek, katma değer yaratan çalışan profili olusturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine çalışmayı prensip edinmiştir.

Agrocan, stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği değer, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir.

ailemize katılın

Şirketimizi en iyi şekilde temsil edecek kültürel birikime sahip, insan ilişkilerinde güvenilir, katılımcı, yaratıcı, hırslı, çalışkan ve sorumluluk sahibi iseniz, kişisel ve mesleki birikimin kendinize yapılacak en büyük yatırım olduğuna inanıyorsanız, performansınızı en üst düzeyde tutabiliyorsanız tam aradığımız adaysınız.

KOntrollü tarım sektöründe onurlu geçmişi ile uzun geleceği olan Agrocan ailesinde sizin de uzun bir geleceğiniz olabilir. Çünkü size işe yeni başlamış biri olarak değil, geleceğin yöneticisi gözüyle bakılacaktır.

Başvurularınız için CV’lerinizi ik@cagrocan.com.tr adresine iletebilir, aşağıdaki linke tıklayarak açık pozisyonları öğrenebilirsiniz.